Medicatie tijdens de borstvoedingsperiode

Het gebruik van medicatie tijdens de borstvoedingsperiode kan in eerste instantie een probleem vormen voor het voeden zelf via beïnvloeding van de productie. Daarnaast bestaat ook altijd het risico dat medicatie overgaat in de moedermelk en de baby zo ook medicatie inneemt.

In deze lezing bespreken we welke medicatie een invloed heeft op de productie (zowel bevorderend als onderdrukkend) alsook welke eigenschappen van een geneesmiddelen bepalend zijn voor overgang of opstapeling in de moedermelk. Finaal bespreken we enkele wetenschappelijke bronnen waar evidence-based informatie over het gebruik van de medicatie tijdens de borstvoedingsperiode kan teruggevonden worden.

Details van de lezing

Duur:
45 min à 1 uur
Doelgroep:
Apotheker, Arts, Lactatiekundige, Vroedvrouw
Docent:
Eline Tommelein, Lies De Bock
Prijs:

Lezingen worden gefactureerd aan €300 per uur (excl BTW en verplaatsingsvergoeding voor de spreker).

Maak je keuze uit volgende momenten

Momenteel zijn van deze opleiding/workshop geen momenten ingepland. Contacteer ons indien u deze opleiding graag zelf wenst te organiseren of indien u wil geïnformeerd worden wanneer wij deze weer organiseren.

Gerelateerd

vr. 02.10.26 - 09:00
Rode Bol, Sint-Denijslaan 485, Gent (BE)
Tweede kindervoedingscongres

LIVE (€299): Via deze weg schrijf je in voor het live-event ter plekke, inclusief lunch, dranken en tussendoortjes. Er is ook toegang tot het beursgedeelte. Je kan de opnames van de lezingen tot 1 jaar na het congres herbekijken.

Nog 4 plaatsen beschikbaar

vr. 02.10.26 - 09:00
Online
Tweede kindervoedingscongres

ONLINE (€235): Via deze weg schrijf je in voor de live-stream van de volledige congresdag. Je kan alle opnames tot 1 jaar na het congres ook herbekijken.

vr. 02.10.26 - 09:00
Online - On Demand
Kindervoedingscongres - Halve dag

VOORMIDDAG (€115) - Je krijgt toegang tot de online live stream en replay voor een halve dag - Thema: Reflux